Facebook RSS kanál

Hlavní nabídka


Kontaktujte nás

Obec Výškovice
Výškovice 56

ulmanpavel@seznam.cz
umístění na mapě

Novinky e-mailem

Buďte informováni! Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme informovat o novinkách, akcích a důležitých upozornění.

E-mail

Chcete podobný web?

Chtěli byste mít podobný web?

Napište nám na e-mail:
info@web-klub.cz

www.web-klub.cz

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

Spolu pro rodinu, z.s.

Rádi bychom Vám představili organizaci Spolu pro rodinu, z.s., která poskytuje sociální služby v Moravskoslezském kraji. Konkrétně na území Bílovce a v jeho místních částech včetně Výškovic poskytuje sociální asistenci pro znevýhodněné rodiny s dětmi. Touto službou nabízíme podporu, provázení a praktickou pomoc rodinám, které z různých důvodů nemohou zajistit svým dětem adekvátní podmínky, ale přejí si svou situaci zlepšit.

Pomáháme rodinám s nezletilými dětmi, které se nachází v nepříznivé sociální situaci nebo krizové vztahové situaci.

Naše služby jsou dobrovolné a bezplatné. V případě navázání spolupráce se potom s klienty domlouváme, na čem chtějí spolupracovat a na jak dlouho. Klient má však možnost kdykoli spolupráci ukončit, pokud již službu nepotřebuje nebo ji z různých důvodů nechce dál využívat. Služba je poskytována v čase od 8:00 do 16:30. V tomto časovém rozmezí docházíme za našimi klienty přímo do domácností, aby za námi nemuseli nikam dojíždět. Na konkrétních termínech a časech schůzek se domlouváme vždy společně.

Spolupracujeme s celou rodinou včetně dětí. Sociální asistenti a asistentky potom podporují rodinu v jejím procesu změny. Chápeme, že ne pro každého je jednoduché si říct o pomoc a podporu. Každý z nás ji však v různých fázích života může potřebovat. Z toho důvodu v sociálních službách dbáme na diskrétnost a máme povinnost mlčenlivosti. Více informací ke službě naleznete také na našich stránkách: Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi (Bílovec) | Spolu pro rodinu

 

Aktuálně máme volnou kapacitu přijímat do služby nové klienty.

ZDE (.pdf, 118 KB) naleznete krátký informační leták. Leták obsahuje kontakty (e-mail, telefonní číslo), na které se můžete obrátit v případě zájmu o spolupráci.

Spolu pro rodinu, z.s. více ...

 
Důležité telefony
  • 150 - Hasiči
  • 155 - Záchranná služba
  • 158 - Policie ČR
  • 556 411 450 - Městská police
  • 840 850 860 - ČEZ poruchy